KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15914168
nr 1591 4168
1800-tal, Landskap med figurer. Ej signerad. Olja på duk, 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:43:23
22/1 17:48:08
22/1 17:48:53